Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beadnám az önéletrajzomat...

Ha beadnám az önéletrajzomat egy korházba (állást meghirdetve nem látok az adott pozira most), akkor kinek-hova írhatok vajon?

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 21:21
 1/3 anonim válasza:
100%
Ápolási igazgató, vagy a munkaügy. Legegyszerűbb és gyorsabb ha elmész és elmondod mit szeretnél, megspórolod vele az időt míg személyes találkozásra kerülne a sor, aztán úgyis küldened kell az önéletrajzot. Én magán az osztályon kezdeném az érdeklődést, hogy egyáltalán tudjanak ott rólad ha az áp. Ig. Felhívja őket hogy mi a véleményük rólad. Ha már ott ismernek akkor simább az úgy a hivatalos oldalon is! Amúgy az egészségügyben most nagyon kell az ember, nincs sok izgulnivalód! Sok sikert!
2023. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van munkaügyi osztályuk. Oda beküldöd és vársz, ha épp üresedés van akkor elsősorban a bent lévő önéletrajzokhoz nyúlnak mielőtt meghirdetnék.


Én ugyan nem kórházba de egy multi vállalathoz úgy kerültem be hogy amikor nem volt állás meghirdetve küldtem be önéletrajzot olyan címre amit erre tartottak fenn. Amikor üresedés volt akkor hívtak hogy menjek be egy interjúra és ott elmondták hogy az állás nincs meghirdetve mert van bőven jelentkező és ilyenkor elsősorban azokkal veszik fel a kapcsolatot akik már bekerültek a rendszerükbe, és ha van alkalmas jelölt aki vállalja akkor meg is van oldva ami nekik is gyorsabb és egyszerűbb.

2023. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Sokat segítettek tényleg, mert sosem csináltam még ilyet
2023. szept. 19. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!