Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek küldjem az önéletrajzoma...

Kinek küldjem az önéletrajzomat egy cégnél ha nincs meghirdetve állás? Vidékről nem szívesen vesznek fel embert,

Figyelt kérdés

kinéztem pár céget de jelenleg nem látok meghirdetve állást, nos csakúgy elküldeném de kinek? Az igazgatónak? vagy titkárnőnek?

Attól tartok a titkárnő át se adja mert talán félti pozícióját..Bár nem titkárnőnek jelentkezek.

Ilyenkor minden esetben kell motivációs levél? A bizonyítványaim fénymásolatát is csatoljam?

Tudom jobb személyesen bevinni de nem a városomban néztem a cégeket.

A máisk kérdésem,hogy BUdapestre pályázás esetén írjam be hogy lakhely Budapest? talán így növelném esélyeimet, van egy két ismerősöm akihez talán hirtelen le tudnék menni.

MErt ha beírom az iagzi lakhelyemet akkor ezért lehet be sem hívnak.

A harmadik dolog,hogy hogyan írjam le érzékeltessem,hogy nem feltétlen az én végzettségemnek megfelelően keres állás hanem csak az azzal kapcsolatos ügyintézői munka is érdekelne.

Nos ti hogy csináljátok?


2014. jún. 23. 11:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!