Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatos éhségérzet, mégis...

Folyamatos éhségérzet, mégis étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete mindennaposan hányingerem van (ami eleve gyakori nálam). Ez két napja csökkent, egész elviselhető volt, majd ma ismét durvábbá vált. Közben folyamatosan éhségérzetem van, de étvágyam nincs és szinte a hányás kerülget az éhségtől sokszor. Ez ment ma egész nap, de így éjszakára még inkább felerősödött. Vettem be hányingercsökkentőt és B6-ot is, illetve várom a köményteámat, hátha végre sikerülne lecsökkenteni ezt a folyamatos rosszullétet, de ezt az éhes is meg nem is érzést nem tudom hová tenni. Valaki tapasztalt már ilyet és tudja, mi okozhatja? (Természetesen ha ez továbbra is fennáll, orvoshoz fogok fordulni a témával kapcsolatban, de hátha van valamelyikőtöknek olyan szintű tapasztalata vagy tudása, ami alapján tudnám, milyen irányba kellene elkezdenem keresni a probléma gyökerét, illetve mivel csökkenthetném azt).

2023. szept. 23. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pszichés probléma volt a háttérben. Minden kaja fújj volt, miközben rettenetesen éhes voltam. Rossz érzés, ráadásul nagyon lefogytam.
2023. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
febr. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!