Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatos étvágytalanság oka?

Folyamatos étvágytalanság oka?

Figyelt kérdés
Az én problémám az, hogy szinte állandóan étvágytalan vagyok, a beleim hangosan mozognak, és a laza széklet/ normál váltakozik. Esetleg van valaki akinek ismerős a helyzet? Mi a megoldás?
2020. aug. 6. 09:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem orvos tudná megmondani, mert sok dolgot jelenthet. Stressz esetleg?
2020. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Uramisten nagyon hasonló van/volt nekem is!

Én elmentem vele háziorvoshoz, aki azt mondta intolerancia gyanús. Elmentem IgG tesztre, ahol kimutatták, hogy tejfehérje és tojás érzékeny vagyok (utóbbi enyhén).

Azóta elhagytam minden tejeset, jól voltam 2 hétig kb. de tojást azt ettem és rosszul lettem tőle.. de nagyon félek mi van ha valami más, nagyobb baj van hogy visszatért.

Mindenesetre menj el dokihoz és mond rá valamit, de első körben neked is allergia/intolerancia teszt lesz az tuti.

2020. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!