Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen mellkasi érzést...

Kellemetlen mellkasi érzést mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Egy ideje kellemetlen érzés van a mellkasomban, nem egészen tudom leírni, ahhoz tudom hasonlítani, mint amikor viszket valahol, de egyszerűen nem tudod, hogy hol, csak a mellkasomban. Néha bal oldalt meg szúró fájdalom jelentkezik, de általában csak néhány percig tart. Egyiket sem tudom semmilyen tevékenységhez kötni, van hogy napközben jelentkeznek, van hogy este, bár akkor tovább tart. Nem vagyok stresszes, vagyis nyilvan vannak dolgok, amik miatt izgulok, de nem hinném, hogy így tudatalatt ennyire zavarnának. Nem sportolok full rendszerességgel, de azért szoktam mozogni. Legutóbbi méréskor alacsony volt a vérnyomásom, de nem vészesen. És 16 éves vagyok


Valaki esetleg tud tippelni, hogy mitől lehet ez, vagy lehet nincs semmi, csak igazából stresszes vagyok?


2023. szept. 30. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Engedd el. 16 évesen az ember feje is visszanő, nincsen semmi bajod, csak unatkozol.
2023. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idegszál valahol irritálódik a gerincnél.
2023. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!