Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Őrületes viszketés. Mi okozhat...

Őrületes viszketés. Mi okozhatja? Többi lent L/16

Figyelt kérdés
egy pár napja rettenetesen viszket a hüvelyem fájt is egy 3 napig kb.és egy fehér folyás jön ami rettenetesen büdös.már annyira kellemetlen hogy aludni se tudok.ja és nem lehet semmi szexen keresztül terjedő nemi betegség mert szűz vagyok.mitől lehet?

2017. febr. 18. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gomba...

Nem szedtél antibiotikumot mostanában? Akkor hajlamos elszaporodni, mivel az antibiotikum a jó baktériumokat is kinyírja, amik felelősek az egészséges hüvelyflóráért.

Canesten kombit tudsz venni recept nélkül, helyrehozza.

2017. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem szedtem antibiotikumot viszit szedek gyógyszert mert vérszegény vagyok de az kétlem hogy ezt csinálná.köszönöm a válaszokat :)

Kérdező✌

2017. febr. 18. 08:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Uszoda?
2017. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gomba. Már rég el kellett volna menned nőgyászhoz.
2017. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam uszodában szinte ki se mozdulok a hazbol.arra gondoltunk anyukámmal,hogy a rossz szokasom miatt lehet.bárhol ráülök a wcre szóval lehet suliban elkaptam valamit vagy nem tudom,de a kenőcsöt még ma megveszem és ha nem segít akkor elmegyünk nőgyógyászhoz
2017. febr. 18. 08:27
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Fuj nem is ertem hogy lehet raulni mindenhol a wcre.. Atyaeg. Ne csodálkozz akkor hogy ilyen gombát elkaptal.

Azért ennyire igénytelen ne legyél mar..:

2017. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: Jó olvasgatást! ;)


[link]

2017. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jolvanna nem kell leszedni a fejem rossz szokásom más a körmét rágja nekem meg ez..normális válaszokat kérek azzal én is tisztában vagyok hogy mi miatt kaptam :')
2017. febr. 18. 09:32
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: Korántsem biztos, hogy amiatt...

A teljes szőrtelenítés melletti tangaviselés is jó táptalaj a gombának. Műszálas fehérnemű dettó.

Nedves törülköző használata...

Sok oka lehet...

Ha ráülsz a nyilvános wc-re, az csak a bőröddel érintkezik. Nagyobb kockázat az ilyen helyen kitett wc papírt használni... (az előbb linkeltem).

Én is mindig ráülök, de csak saját papírzsepit használok... 44 éves vagyok, de még soha nem volt ezzel bajom.

2017. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy erősebb menstruáció is okozhat gombásodást.De bizonyos ételektől is lehet.Az is lehet,h szappantól vagy tusfürdőtől felborult az egyensúly a hüvelyedbe és túlszaporodott valami baci ami egyébként normális,h ott van csak nagy mennyiségbe gondot okoz.Én is rászoktam ülni a wc-re.Azért leszoktam törölni előtte.Képtelen vagyok olyan félig guggolós helyzetbe pisilni.Canesten combit vegyél abba van hüvelytabletta is.De vannak olyan gyógyszerek is amik gombára és baktériumra is jók.
2017. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!