Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az államon van egy...

Mi lehet az államon van egy pattanásszerű valami,valamikor voltam vele orvosnál annyit mondott hogy tegyek rá paradicsomot majd kifakad?

Figyelt kérdés

akkor tettem rá nagy nehezen mert oda kellett rögzíteni kis része kifakadt de ugyan úgy maradt,mi lehet ez,mit tudok tenni ha a paradicsom nem használ,és a felvágást még elkerülném?

embrimicin gélt próbáltam a méretét lejjebb vitte de csak amíg használtam


2023. szept. 30. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mutasd meg egy kozmetikusnak.
2023. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Van képed róla? Nem tudom elképzelni milyen pattanásszerű dolog lehet ott az álladon:(
2023. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Ebrimycin gél elég hatékony rá, használd tovább, de csak a pattanásra. Mellesleg igaza volt a dokinak, aki a paradicsomot javasolta (népi gyógyászat), mert valóban a felszínre hozza a gennyet ilyen esetekben. Párakötésnél is szokták alkalmazni.
2023. okt. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szalicilsav nem helyettesíthetné paradicsom kötés már 2 napja éjszakánként rajta volt de semmi.
2023. okt. 1. 08:12
 5/9 anonim ***** válasza:
szalicil sav szárító, meg az alkoholos cuccok is.
2023. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor a hámlasztással nem tudom hogy is mondjam vékonyítani a bőrt és így kifakasztani én erre gondoltam.
2023. okt. 1. 08:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Csak arra figyelj, ne nagyon gyötörd, nyomkodd a bőrt, mert megmarad a helye.
2023. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2023. okt. 1. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Elég komoly orvos lehet.
2023. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!