Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas pulzusra vállfájás....

Magas pulzusra vállfájás. Több orvos szerint se angina, már a kardiológusnak azt hazudtam, hogy a mellkasom fáj, közben a vállam és néha a hátam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Konkrétan pulzusra fáj és tudom, hogy nincs minden rendben.


Veletek volt ilyen?


2023. okt. 1. 14:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Például ne hazudj az orvosnak, vagy ha félrekezelnek a végén ne csodálkozz.
2023. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Akkor mondd meg neki, hogy foglalkozzon a beteg tünetével.
2023. okt. 1. 14:55
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Háziorvos, meg ahova ő küld. Ha többen is egybehangzóan kizárták az anginát, akkor más lesz ott.
2023. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát a háziorvost inkább kihagynám.


Nem zárta ki a belgyógyász és az adott kardiológus, csak rámondták.

2023. okt. 1. 15:01
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Ja, hogy te orvos vagy, és jobban tudod. Akkor kezeld magad.
2023. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mégis hogy zárják ki vizsgálat nélkül azt, hogy 155-ös pulzus felett szinte garantált a fájdalom, versenyen meg le is szakad a karom, néha van nyugalomban is, de nem mozgáshoz kötött?

Nem szokták az ilyet kivizsgálni?

Vagy csak ha meghalt az ember?

2023. okt. 1. 15:17
 7/24 A kérdező kommentje:

Közben lehet, hogy a magas pulzusnál jelentkező extraütések miatt van a mellkasi fájdalom.



Amúgy k jó, hogy így foglalkoznak vele, aztán csodálkoznak, hogy 20 ezer emberből egy meghal a futóversenyeken.

2023. okt. 1. 15:59
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Attól, mert olvasol egy betegségről, aminek nem is a tipikus, hanem a ritkább tüneteiből hozol néhányat, még egyáltalán nem valószínű, hogy az a bajod. Ahogy az irodalomtanárod a vers egy sorából megmondja a szerzőt és a vers címét, úgy az orvos is tud az általad elmondottak alapján következtetéseket levonni. Ha lett volna kétsége, kért volna további vizsgálatokat, de nem volt. Keress egy szimpatikus háziorvost és ne hadoválj a mellkasodról, hanem az igazat mondd, hogy a vállad fáj.
2023. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Már miért kellene valahonnan felkajtatnom egy normális háziorvost, amikor működik a magán és ELEVE eszembe se fog jutni TB-s kardiológushoz menni.


A másik az, hogy miért kell hülyének nézni a pácienst...


Huszonévesen volt már anginám és azonnal tudtam, hogy angina.



K...ára mindenhol leírják, hogy NŐKNÉL nemcsak mellkasi fájdalom lehet (de nekem van az is), hanem hát és váll!!!!!!!!!!


De biztosan a vállizület miatt fáj a vállam 170-es pulzusnál emelkedőn sétánál MINDIG, míg 110-es pulzusnál síkon soha.

2023. okt. 1. 18:04
 10/24 A kérdező kommentje:
Meg a 7-es koleszterinem is vicc gondolom, meg az is, hogy rendszeresen szívritmuszavart jelez a vérnyomásmérő és érzem is.
2023. okt. 1. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!