Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Látszólag indokolatlan orrdugu...

Látszólag indokolatlan orrdugulást mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egész ott kezdődött, hogy albérletben lakunk, ahol tavasszal észrevettük, hogy penészedik a fal elég nagy területen, de még halvány volt, hamar elkaptuk. Viszont a tulajjal történő huzavona miatt viszonylag sok idő eltelt, mire lefújhattuk bármivel is. Közben nekem allergiás tüneteim lettek (macskaszőrre is allergiás vagyok, tudom, hogy milyen), amire vény nélkül kapható gyógyszert szedtem. Egy idő után abbahagytam, ugyanis az orrduguláson kívül minden tünetet megszüntetett, de ha nem szedtem, az orrdugulás ugyanúgy megmaradt. Leginkább este jelentkezik, legalábbis akkor zavaró, de kisebb-nagyobb mértékben nappal is van. Tengervizes orrsprayt használok, de kizárnám a függőséget, mivel - éz a legnagyobb buktató az egészben - ha hazamegyek, nálunk semmi ilyen probléma nincsen, ott nem dugul az orrom sosem.

Szerintetek mi lehet ez, mi okozhatja? Vagy milyen orvos tudná esetleg kinyomozni?


2023. okt. 9. 09:22
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fül-orr-gégész. Lehet a más levegő miatt, vagy száraz vagy poros a lakás, stb., esetleg maga a penész miatt, vagy lehet a sok sósvíz is gond.
2023. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!