Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyobb súly leadása esetén...

Nagyobb súly leadása esetén mindenképp kialakul a lógó bőr?

Figyelt kérdés
170 cm és 140 kg vagyok sajnos... szeretnék ezen valtoztatni. Viszont tartok a leereszkedett, lógó bőrből, a hasplasztikától meg főleg.. szóval valahogy ezt ellehetne kerülni???

2023. okt. 14. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ekkora túlsúlynál extrém szerencse kell hozzá, én nem építenék erre. Nekem a terhességek után is maradt egy kevés bőr.
2023. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem ha lassan fogysz, akkor nem fog lógni, viszont cserébe évekig tart majd.
2023. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha lassan fogysz, akkor nem :) A terhességet nem kell idekeverni, ott hirtelen súlyváltozás történik.
2023. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minimum 40-50 kilót fog fogyni, ne ámítsátok hogy nem lesz semmi. Benne vagyok a kaloriabazisos csopiban, aki ilyen sulyrol indult, annak van felesleges bőre.
2023. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
#4 persze, ha rövid idő alatt fogy. Lassú fogyásnál nincs ilyen, mivel az emberi bőr nagyon rugalmas. 40-50 kilót le lehet adni 1-2 év alatt is, meg 10 év alatt is. Nem mindegy a tempó.
2023. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lesz lógó bőr, tényleg kár ámítani a kérdezőt. 10 év alatt fogytam 20 kilót, lóg a bőröm.
2023. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 év alatt 30 kg-ot fogytam! És igen lett lógó bőr rajtam! A hasamon és mindkét felkaromon lett lógó bőr. Ami ráadásul elg csúnyák.
2023. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 év alatt fogytam 50 kilót, az első pár hónap kivételével folyamatosan sportoltam, mégis lett lógó bőröm, bár nem annyira vészes. Ruhában nem látszik, csak ha levetkőzöm.

Ha összehasonlítom azzal, hogy 130 kilósan éltem az életemet, még mindig ezerszer jobb így! Pont nem érdekel, hogy lóg a bőröm.

Ez ne tartson vissza, kérdező. Ez a legjobb, ami tehetsz saját magad érdekében.

2023. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképpen marad sajnos, persze csak extrém túlsúly esetén. Hiába fogy valaki lassan vagy gyorsan, ha ilyen 150+ kiló vagy, akkor az a bőr már nem fog jelentős mértékben visszahúzódni, ez van. Nem kellett volna ilyen sokra felmenni. :(
jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tothp ***** válasza:
Meg az sem mindegy hogy 25 vagy 50 éves a kérdező. Dohányzik, vagy sem? Meg egy csomó mindentől függhet még
jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!