Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Plazmaadás után karzsibbadás,...

Plazmaadás után karzsibbadás, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap voltam plazmát adni ez volt az első alkalom többet nem is megyek, nem volt semmi gond közben meg utánna se viszont ma délután elkezdett zsibbadni az a karom amelyikből vették a plazmát, ez természetes dolog? Vagy esetleg lehet valami baj is? A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2023. okt. 14. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg a háziorvosod.
2023. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy alkaléomtól nem lesz bajod. Gondolom azért zsibbad, mert egy pózban volt jó darabig, elmúlik. De ha az egészséged fontos ne menj többet.
2023. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem vérvétel és véradás után is szokott néha zsibbadni a karom.
2023. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én rendszeres plazmaadó vagyok, azon kívül, hogy a második alkalom után másnap akkorát estem, nem volt gond! (Orvos szerint belefér)

A zsibbadás nem ettől lehet szerintem!

Illetve abszolút nem egészségtelen! Heti 1, és visszatermelődik minden.

2023. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok, köszönöm a válaszokat mindenkinek, biztos hogy a plazmaadástól van ezelőtt sohasem zsibbadt csak úgy a karom csak mióta plazmát vettek le belőle nem tudom mitől lehet de ha nem fog elmúlni akkor elmegyek a háziorvosomhoz vele, mindenesetre egy plazmaadás elég is volt többet nem megyek ilyenekre.
2023. okt. 15. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!