Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vidotin 4mg és Bisoprolol...

Vidotin 4mg és Bisoprolol Sandoz-t szed valaki? Többi lent

Figyelt kérdés
Mostanában stresszesebb vagyok és átlagosan 150/120 a vérnyomásom. Belgyógyász ezt a kombót írta fel, de nem merem bevenni az első adagot. Estére írta, de mind a kettő betegtájékoztatóján azt olvasom, hogy reggel kell. Nem lesz bajom. (Hajlamos vagyok minden túlparazni.. 37/Nő) Megyek kardiologiara is pénteken, de addig nem tudom merjem-e ezt alkalmazni!

2023. okt. 16. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a leírásban a “Nem lesz bajom” után kérdőjelet szerettem volna tenni. 🫣🫢
2023. okt. 16. 18:18
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki? 😕
2023. okt. 16. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én.

Vedd be nyugodtan, nem lesz bajod. Ellenben borítékolható, hogy bajod lesz ha nem veszed be.

2023. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szedek, de másik ACE gátlóval. Beszedheted nyugodtan, úgysem fogsz érezni semmit kb. 1 hétig.
2023. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!