Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid fertőzés óta 4 hete...

Covid fertőzés óta 4 hete folyamatosan köhécselek. Ez normális? Másnál is van? Meddig tart? Van rá valami gyógyszer? Oltva is lettem már3 oltással, de az újakat akkor is elkapom. Tehát folyamatosan köhécselek, de más tünet nincs.Próbáltam köptetőt is

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

En sima influenza utan is kohecseltem hetekig, amig nem talaltam jo kohogesre valo szirupot. ( Angliaban, sajnos otthon landzsas utifu es tarsai nem segitettek.)

Orvoshoz menj, hallgasson meg, vajon szaraz vagy hurutos kohoges-e. Nekem nagy atlagban hurutos, es kopteto hatasu szerek segitenek. Egyszer viszont szaraz kohogesem volt, mint kiderult, hanytam is tole. Az orvos felirt ra Kodeint es azonnal elmult.

Ezek az uj covid variansok mar csak megfazas jelleguek, nem a tudore mennek.

2023. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oltva is lettem már,eddig olvastam el.
2023. okt. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!