Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek mentősofőr?

Hogyan lehetek mentősofőr?

Figyelt kérdés

Szép estét! Alapvetően mindenkit hősnek tekintek, akik valamilyen módon életeket mentenek a hétköznapokban, a mentősöket viszont a legnagyobb hősöknek!Ők nem(csak) a pénzért csinálják, nekik ez hivatás!És szeretnék én is csatlakozni közéjük.Szeretnék életeket menteni és másokon segíteni.

Azt tudom, hogy legalább 2 éves jogosítvánnyal kell rendelkezni, ha jól tudom kell egy páv1+ érettségi.Van esetleg más követelmény is?Elég a B kategóriás jogosítvány?Munkarendjükről tudtok valamit?Azt hiszem 24/48-ba dolgoznak, de nem vagyok benne biztos.


2023. okt. 18. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
C jogsi kell, meg egy speciális tanfolyam.
2023. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De C jogsi miért kellene?Nekem egy mentős mondta kb 2 hete, hogy nem rossz ha van, de nem kötelező
2023. okt. 19. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Lololo miért lettem lepontozva? Xddd mennyi buta ember van omg. Kell urológiai nem számít mit hisztek xD
2023. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#4 benne van a pakliban, hogy kell
2023. okt. 19. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Még a kommentemet is kitörölték xDDD Ez konkrétan félrevezetés
2023. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!