Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horkolás ellen? Nem bírom már

Horkolás ellen? Nem bírom már

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt és kb két három hónapja horkol,előtte nem csinálta,nem lakunk együtt de ha nála alszok az egész éjszakam szenvedés,most is horkol

Mit lehet tenni?



2023. okt. 22. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Aludj másik szobában. Mi szépen lefekszünk együtt, aztán, ha kell, átmegyek egy másik szobába. Bevált.
2023. okt. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rá műtéti megoldás, igaz pénzbe kerül. Keress rá "horkolás műtét".
2023. okt. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is ebben a helyzetben vagyok. Mi már 35 éve vagyunk együtt, de az utóbbi 5 év a durva. Ezelőtt is horkolt, de nem ennyire. Nincs túlsúlya, ami sokaknál okozza, de ezért nem küldeném el műtétre, mivel csak én szenvedek tőle, ő nem.

Füldugóval nem tudok aludni, bár amúgy sem túl hatásos, a másik szobába ugyan át tudok menni, de 1 ajtó nem igazán akadály a hangoknak. Szerencsére néha ki tudom magam aludni, amikor éjszakás, meg vannak napok, mikor kevésbé durva a helyzet. Ha alkoholt iszik, az mondjuk rátesz egy lapáttal, az biztos.

Az Adenol spray-t tervezzük kipróbálni, hátha segít.

jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt is egy megoldás, oxigénmaszk:


[link]

jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebbe aludjál te!
jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!