Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horkoló családtag ellen mit...

Horkoló családtag ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mostmár ott tartunk hogy 1-2 óránként felébredünk tőle. Vettem füldugót, de ha bedugom a fülem akkor a saját szívdobogásomat hallom és ugyanúgy nem tudok aludni. Éjféltől mostanáig 4x ébredtem fel és esküszöm olyan düh van már bennem ahogy meghallom hogy erősödik a horkolása. Ha szólok neki hogy forduljon másképp akkor is ugyanúgy kezdi ahogy elalszik. Egyedül pénteken tudunk jól aludni mert akkor nem alszik otthon. A szüleimnek és nekem is tökéletes az hogy velük lakom, rengeteget segítem őket anyagilag plusz nem egészséges lány vagyok, de esküszöm megfordult már a fejemben az hogy beköltözöm a munkahelyemre (tudnék), mert már szinte semmit nem alszom és félek hogy el fogok alundi egyszer a volánnál. De anyum nem tud hova költözni és ő sem alszik! 😢


Segítség!


26/n

Szilvi



2022. nov. 27. 03:59
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
El kell küldeni orvoshoz.
2022. nov. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Egy szobában alszotok?

Amúgy valóban, háziorvos, ő majd segít hova tovább, mert akár az élete is veszélyben lehet

2022. nov. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Orvoshoz küldeni
2022. nov. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Vannak alvásklinikák, kérd a háziorvos segítségét beutalóval! Lehet ennek olyan szervi oka, amit műtéttel nemcsak meg lehet, hanem meg is kell szüntetni, mert az etrém horkolás az ő alvásminőségét is rontja, ami hosszú távon nagyon káros. Mondjuk mindezzel csak akkor lehet valamit kezdeni, ha ő is akarja.
2022. nov. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Elköltözöl.
2022. nov. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Elköltözöl.


Vagy tűrsz, de a kényelemnek ez is lehet az ára.


Esetleg orvoshoz küldeni és reménykedni, hogy el is megy (apa nem ment, mert "jól van").

2022. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát először is jó lenne kivizsgáltatni, de most az neked nem fog megoldást nyújtani, mert fél év mire alváslaborba bejut, plusz mire kiderül mi baja, ha kiderül, akkor az is hónapok. Másik szoba vagy akkor munkahelyedre mész be aludni.
2022. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ha csini fiatal lány vagy, költözz hozzám! nem kell mellettem aludnod, külön szobád lenne, mellém nem kell senki, nekem ne fingjanak az orrom alá!
2022. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!