Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kollégám bejött dolgozni pár...

Kollégám bejött dolgozni pár nap táppénz után, és még köhög, fújja az orrát, egy irodában ülünk, mit tehetek, hogy ne kapjam el?

Figyelt kérdés
Immunerősítés, vitaminok, sok víz, kézmosás?

2023. okt. 25. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Semmit nem tehetsz.
2023. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Meglépsz pár nap szabira stb . Egy légtér garantált bajt okoz .
2023. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Fertőtlenítsd le az asztalodat, gyakrabban nyisd ki az ablakot az irodában, gyakrabban moss kezet, és ne nyúlj a szádhoz. Vitamint szedjed és igyál sok folyadékot.
2023. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Maszk, gyakori szellőztetés, napi egy ilyen tabletta


[link]



70 feletti ismerősöm szerint azóta egy napot sem volt beteg, amióta ezt szedi. Teszem hozzá, évek óta bevesz napi egyet.


Azonban összességében nem tudom, mennyire adnak garanciát ezek, hogy nem lesz semmi. Nekünk most nem fér bele a tabi ára, szóval ez nekem kiesik. Apámat mentem látogatni a kórházba, maszkot viseltem, még apámtól is tartottam valamennyi távolságot, pedig a szokásos köhögésén kívül semmi olyan nyavalyája nem volt, csak jobb az elővigyázatosság. Nem is voltak sokan körülöttünk, sőt volt, hogy egyedül voltunk, kézfertőtlenítettem, itthon rögtön kézmosás, mielőtt bármihez értem volna... Ennek ellenére két nap alatt összeszedtem valamit. Előtte semmi bajom nem volt! Most meg köhögök, fáj, száraz a torkom, az egész testem kissé fáj...

2023. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Gyakori kézmosás, szellőztetés. Ha bírod, akkor maszk.
2023. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Gyakori kézmosás. Maszk. Nagy dozisu c es d vitamin. Szelloztetes sokszor.



De a legjobb ha szolsz a fonoknek hogy kuldje haza

2023. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Maszk , sosem segitett max port felfog , a baktérium virus átfut a szálaikon .
2023. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
#7 hát én sosem voltam olyan hosszú egybefüggő ideig egészséges, mint mikor maszkot kellett hordani mindenhol. ~2 évig egy minimális náthám se volt. A sok gethes nem tudta rám köpni a betegségét. Legjobb időszak volt.
2023. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már nem fertőz.
2023. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!