Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem csipog digitális...

Ha nem csipog digitális hőmérő akkor hány percig mérjem lázam?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

5 percig, aztán nézd meg, mérd még 1 percig, ha nem változott, akkor hidd el, amit mond. Ha változott, akkor 1 percenként nézd meg, amíg már nem változik, amit mutat.


Ha véletlen kikapcsol, akkor újra bekapcsolva egy pillanatra mutatni fogja az utolsó eredményt (utána pedig azt szokták mutatni, hogy 37).


Amúgy hol találtál ilyet, ami nem csipog? Én direkt kerestem ilyet, de nem találtam. Ha nem elromlott, hanem alapból nem csipogó fajta, leírnád a márkát a típust, amilyen pontosan tudod?

2023. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hartmann a márkája

Meg még az van rá írva hogy thermoval

2023. okt. 26. 20:55
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha az a sztandard lázmérője, akkor annak csipognia kell és a leírásban is benne van, meg az is, hogyha hónaljban méred pl., akkor a mérési idő 90 sec.
2023. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk csipogás ide vagy oda, a biztos módszer szerintem az, hogy akkor hinni el a mért értéket, ha már egy perce nem változik.
2023. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, de ha hónaljban méri, akkor nem látja a kijelzőt.
2023. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tom, én meg tudom nézni akkor is bekukucskálva. De igazából ha kiveszed, megnézed és visszarakod, az se zavarja meg a mérést. A lázmérők (a hagyományos higanyos is) maximumhőmérők, ha közben hideget érzékelnek, nem csökkentik a kijelzett értéket.
2023. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!