Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból! Opioid...

Csak kíváncsiságból! Opioid fájdalomcsillapító (pl Tramadol) benzoval kombinálva milyen hatást vált ki? A betegtájékoztató szerint tilos a kettőt egyszerre bevenni, gondolom nem véletlenül.

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sandozos Tramadolort es Rivotrilt kevertem egyidoben, tapasztalatok: 600mg 3db 200mg-os tramadolt vettem be "nagyjabol" egy idoben, egyet egeszben es 2-t egyszeruen szetragtam a hosszabbitott hatoanyagleadas feltoresere, melle 2db 2mg-s rivotrilt szedtem be a rohamok megelozesere ekkora adag tramadolnal; elejinte a legzes lassult par masodperces intervalumra, volt amikor manualisan kellett figyelni a levegovetelemet mivel csak exhalaltam de nem vettem uj adagot. Egy olyan masfel oraval minden lenyelese utan ut meg az euphoria, kellemes erzes ut at az emberen es nehezedik a teste, a gondolatok teljesen eltunnek, en peldaul csak a falat neztem egy fel oraig. Alapbol is megdob a 4mg rivotril, illetve magaba a 400mg tramadol,

Ha tudja az ember a testehez igazitva az adagokat akkor nem lesz eletveszelyes, viszont nem ajanlom senkinek mivel tenyleg nem kell keverni csak ha az embert nem erdekli sajat epsege.

nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Èn napi 1500 2000mili tramát szedek hogy. 1000mili alatt elvonásom van.
febr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PMC Wagner ***** válasza:
#3 Annyit lehetetlen. Mármint belehet szedni annyit de valószínű nem itt irogatnál
febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsò 12 ève szedem. Úgyhogy nyugtatlak.
márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!