Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mert én már nemtudom

Mi lehet ez? Mert én már nemtudom

Figyelt kérdés
Multhéten írtam egy kérdést hogy szeptember óta székrekedésem van és erre jötek is a válaszok hogy sok vizet kell inni meg rostos dolgokat kell enni. Ezt a kérdést múlt hét hétfőn írtam és akkor még a székrekedésen kívül nem volt semmi bajom. Most meg székrekedésem már annyira nincsen mert minden nap tudok vécézni és úgy hogy nem kell hatalmasakat erőlködni de most meg elkezdett lenni egy ilyen enyhén zavaró érzés a hasamnak azon a részén ahol köldököm van de onnan kicsit balra. Legtöbbször ezen a részen szokott ez az érzés lenni de valamikor jobb oldalt is és néha még úgy középen is szoktam ezt érezni. Néha amikor középen éreztem olyan volt mintha be lenne nyomódva a hasam vagy valami ehez hasonló. Ez az érzés viszont elmúlik vagy enyhül általában ha megváltoztatom a testpozícióm pl:ha fekszem a hasamon akkor fáj ha az oldalamon akkor meg szinte alig érzek valamit vagy hogy ha felállok akkor is csak ilyen enyhébben szoktam érezni, meg még hozzátartozik az is hogy 2 napig szinte semmi most meg megint. Székletem normális kicsit rögös de könnyen kijön és nem kell hatalmasakat erőlködni. Normális barna színű nem sötét, véres még soha nem volt. Szeritetek mi bajom lehet?

2023. okt. 31. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod. Ezek normális észlelések, csak túlreagálod.
2023. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy! Sokan vagyunk! Elhatalmadodhat, s az mar baj! Figyelj mindenre persze .....de ne reagald tul a dolgokat! Sport sokat segithet! Udv a klubban!
2023. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!