Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van ha két beutalót is...

Mi van ha két beutalót is kaptam ultrahang vizsgálatra, nem lehet ezt egyszerre megcsinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam a háziorvosomtól beutalót hasi ultrahangra vese és epekő miatt+ egy külön beutalót nyaki ultrahangra.

Csak mikor eljöttem akkor láttam hogy két külön papíron van a kettő.


Most akkor ezekre két külön időpontot kell kérjek?

Vagy ezt megcsinálják egyszerre is?


Most ugye munkaszüneti nap van igy nem tudom az sztk ban megkérdezni

De szerintetek ez komoly hogy kétszer kell bemenjek ugynan arra arendelésre a kétféle vizsgálat miatt?

Mert nekem ez igy fura lenne azért



2023. nov. 1. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mert ugye munkaszüneti nap van".


Majd mikor kéred az időpontot, megkérdezed az időpontotadót, hogy lehet-e egyszerre.

2023. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen eza terv, de gondoltam hátha valaki már volt ahsonló szituban és tudja a választ...
2023. nov. 1. 10:16
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nincs erre konzekvens válasz, ugyanis mindenhol máshogy van, sőt orvosoknál egy helyen is eltérő lehet. Azért kaptál valószínűleg 2 beutalót, mert nem minden radiológus csinál nyaki ultrahangot is, vagy nem mindenhol csinálnak egyszerre 2 régiót és ebből ne legyen probléma. Egyébként meg 2 különböző, teljesen eltérő vizsgálathoz mindig külön kellene hivatalosan beutaló. Amikor időpontot kérsz, akkor meg kell kérdezni minden esetben, hogy egyrészt egy nap megcsinálják-e, másrészt esetleg két külön időpont kell-e rá, mert neked 2 vizsgálat van.
2023. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!