Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudják soha levenni...

Miért nem tudják soha levenni a vérem hogyha iszok akkor se?(anorexiából gyógyulok? )

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 18:30
 1/5 A kérdező kommentje:
A végére nem akartam kérdőjelet
2023. nov. 1. 18:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg rossz helyen keresik.


Nekem is gyenge vénáim vannak, egy nagyobb mértékű fogyás után tőlem is kb lehetetlen volt vért venni, kézfejből sikerült csak. Nálad ott próbálták?

2023. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Az mit jelent, hogy anorexiából gyógyulsz? Az, hogy előtte iszol sokat 1 órán keresztül, de az azt megelőző egy hónapban semmit, nem oszt nem szoroz. Semmi értelme a hajrában.
2023. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Előző jót írt. Hozzáteszem, hogy sajnos a kötőszöveteidet is lefogytad magadról, ezért szúráskor semmi se tartja a vénádat és " elmászik" a tű elől.

Ha meg sikerül valahogy belevarázsolni a tűt, akkor ugyanezen okból több megy mellé, mint a mintavevőbe.

De! Klassz, hogy gyógyulóban vagy. Sok sikert !

2023. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert bénák, ennyi. Nekem 38 kilósan is találtak vénát, csak tapasztalt ápoló kell.
2023. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!