Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A krokodil drog ugye csak...

A krokodil drog ugye csak intravénás verzióban létezik?

Figyelt kérdés
Nem örülnék különösebben, ha belekevernék az italomba..
2011. szept. 14. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, a Marsról érkeztem lehet, de gőzöm nincs mi az a krokodil drog, beavatnátok? köszönöm! (és bocsi)
2011. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]

tudom, kissé nevetséges, hogy ennyire parázom ezen, de kevertek már az italomba LSDt és az sem volt vicces.

2011. szept. 14. 00:18
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Hogy az én italomba miért nem tud soha senki egy kis ecstasyt keverni... pedig úgy örülnék neki. Érdekes helyeken érdekes emberekkel találkozgathatsz..
2011. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Úr Isten! Milyen helyekre jársz te ahol LSDt kevernek a piádba? Imádkozz, hogy ne legyen flesh backed mikor már szülőként épp a gyerekedet tartod a kezedben.
2011. szept. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetro ***** válasza:
93%
mégis hol kevertek neked lsd-t az itoladba? honnan veszed, hogy lsd volt? tettél feljelentést?
2011. szept. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan melyik szórakozóhelyen van ez az "egyet fizet, kettőt vihet" akció, hogy csak egy italt kell venni és kapsz bele ingyé' drogot? :DD
2011. szept. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Mért nem élvezted az LSD hatását?

Egyébként pedig fölösleges felfújni a flashbackeket mert 100esetből ha 1 embernek van,az se komoly.

Az LSD atyja 102 évig élt úgyhogy nem kell félni...


De egyébként igen,csak intravénásan létezik.


Amúgy elég érdekes helyeken szórakozol..az ilyen "bekevernek valamit az italomba" csak a hülye drogpreven meg idióta filmekben szokott lenni általában.:)

2011. szept. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

onnan tudom h LSD volt, hogy előtte 2 évvel már kipróbáltam. nem mintha drogos lennék vagy ilyesmi, fiatal voltam és kíváncsi (akkor jó is volt, hisz tudtam milyen környezetben, milyen emberekkel kell lenni)

a helyszín egy fesztivál volt, nem hinném hogy rosszat akart az illető, csak rosszul sült el (azóta egyszerűen odafigyelek a cuccaimra és semmi gond)

és nem, nem félek különösebben a flashbacktől mert eleget tudok róla.

2011. szept. 14. 10:06
 9/13 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm az utolsó válaszolónak, hogy megválaszolta a kérdésem :)
2011. szept. 14. 10:07
 10/13 Dakelo válasza:
kafonyat is be szoktak vele sztem fujni.. oda figyejjen mindenki!
2012. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!