Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen drog ez a káfonya?

Milyen drog ez a káfonya?

Figyelt kérdés
valaki említést tett róla, de erről nem találok semmi infót a neten. annyit tudok, hogy hasonló a marihuánához. ja amúgy nem a kirpóbálás miatt kérdezem, csak érdekel, mert még nem hallottam róla.
2011. okt. 12. 04:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de az egész neten csak itt található róla a te kérdésed, meg egyszer egy fórumban megemlítették a nevét. Szerintem nincs ilyen.
2011. okt. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Koci válasza:
szerintem valami ujjféle drog lehet
2011. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
tuti, hogy létezik, de inkább újféle, mint ujjféle : D
2011. okt. 17. 23:31
 4/27 anonim válasza:
52%

A káfonya tényleg hasonlít a fűhöz!

Nagyon sokat szívtam...Van belőle fehér, zöld káfonya.

Szerintem sokkal jobban leépít mint a fű...Nemtudod hol vagy, ha sokat szívsz.

De nekem még mindig az a véleményem hogy a káfonya sokkal jobb a fűnél!

2011. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: és ez a káfonya minek a szárított (?) mije? mi a hatóanyaga? ha jobban leépít, akkor inkább rosszabb, mint a fű, nem? (:
2011. nov. 17. 02:53
 6/27 anonim válasza:
Engem is érdekelne miböl van ez a Káfonya!!
2011. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Káfonya = Herbál
2012. jan. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Káfonyának hívják Tatabányán a Herbál füstölőket. Amúgy szintetikus szutyokkal lepermetezett gaz. Sokkal ütősebb mint a zöld, de lebutulsz tőle mint a szar. Nem érdemes elkezdeni. Amilyen olcsó, és amilyen brutális, olyan hülye is leszel!
2012. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Alaque ***** válasza:
83%

A káfonya "dizájner drog". Lényegtelen, hogy milyen növényből van. Szerintem így készül:

Mindig vannak ilyen legális szutykok (régebben például 4MAC, MDPV és társaik), amiket valahogy úgy kezelnek, hogy hő hatására ne menjen tönkre a molekuláris szerkezetük, majd átitatják vele a szárított spenótot. Így el lehet adni olyanoknak, akik nem szeretnek az orrukba vegyszereket felszívni, viszont szeretnek cigizni. Olcsóbb, mint a fű, jobban fejbe is üt, de tíz perc alatt kimegy a hatása. Ha van egy kis eszed, nem mérgezed magad ilyenekkel.


Egyébként vicces, hogy máshol nem is hallottam ezt a kifejezést, csak Tatabányán. Most úgy bukkantam erre a kérdésre, hogy beírtam gugliba, hogy káfonya, hátha már elterjedt valamennyire. :D

2012. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 ladylatex válasza:
78%

Mostanság már 500 (!) forintért beszerezhető grammja, már az állagán látszik, hogy valami össze-vissza kotyvasztott szar, a szagáról nem is beszélve... Iszonyatosan büdös, élvezhetetlen. Valóban arra jó, hogy 15 percig oda vágjon, nevessél, csináld a hülyeséget, aztán gyorsan lejössz róla és vagy elkezdesz unatkozni vagy csinálsz még egy cigit.

Buta kis tizenéveseknek való ez a cucc, olyanoknak, akik ettől érzik magukat menőnek. Ők meg is érdemlik! Én személy szerint soha nem nevezem fűnek, hiszen köze sincsen hozzá. Amúgy meg annál jobb nincs, mikor rápirítasz egy jó zöldre és órákig elflashelgetsz. :)

2012. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!