Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a gond a lábujjammal?

Mi a gond a lábujjammal?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja fájdogál az egyik nagylábujjam egyik fele.

Azt hittem beütöttem,nem foglalkoztam vele.

De még most sem múlt el. Vörös, meleg, meg van duzzadva, fáj ha járok. Fáj a lábujjamnak az oldala, az alja. Ha járok rajta akkor nagyon,és ha nyomom. Magában nem.

Múlt héten vettem hansaplast tyúkszemtapaszt mert azt hittem az a bajom. Màr 3at elhasználtam, reszeltem a részt ami puhult,de semmi változás. Volt ott egy bőrkeményedés is azért hittem hogy talán tyúkszem van ott és azért fáj ennyire az egész.

Mit tudok tenni? mi lehet ez?

Külföldön kirándulunk most még 1 hétig,egész nap megyünk,gondolom az sem tesz jót, most estére nagyon fáj. Próbálok odatenni vattákat vagy ilyesmi,hogy ne fájjon annyira a cipőben.



2023. nov. 1. 19:20
 1/3 anonim válasza:

Mennyi idős vagy,valamint mit eszel,mennyit iszol(alkoholt)

Lehet akár köszvény is...

2023. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
28 vagyok, nem iszom sok alkoholt, havi 2-3x társaságban,próbálok egészségesen étkezni,de van rajtam kb 10kg felesleg.
2023. nov. 1. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Egy lábujj izolált fájdalma esetén érdemes a benőtt köröm lehetőségére gondolni.
2023. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!