Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenet a gond?

Szerintetek mi lenet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szép estét!☺️

Egy ideje észleltem, hogy a fenekem felett és a hátam alja között fáj de csak bizonyos szögben ha előre döntöm a testem. Nem tudok róla hogy bevertem e valahova vagy csináltam volna bármit vele. Volt valakinek valami hasonló? Vagy tudtok valami konkrétat mi lehet ez, mert semmit sem találtam róla az interneten.

Ja igen 17 éves lány vagyok.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!☺️


2023. aug. 30. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nos, az említett terület a keresztcsont és a az ágyéki csigolya átmenete, valószínűleg keresztcsonti fájdalom lehet, aminek a hátterében állhat pl. a keresztcsont és a csípő közti ízületi gyulladás, a Te korodban egyéb degeneratív folyamatok, pl. porckorongsérv, nem valószínűek, mindenesetre egy ortopédiai kivizsgálás nem árt. Ha hosszas járás, illetve lépcsőzés után erősödik, akkor a keresztcsonti fájdalom a legvalószínűbb. Találtam erről egy linket, ami közérthetően, és orvosszakmai szempontból véleményem szerint megfelelően részletezi a kiváltó okokat és teendőket.

Jobbulást!

[link]

2023. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!☺️
2023. aug. 30. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!