Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos. Fenistil csepp túladagolás?

Sos. Fenistil csepp túladagolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos rosszul értelmeztem a betegtájékoztatót, azt hittem 3x kell naponta adni a gyereknek a testtömeg x2 cseppet. Sokallottam így kevesebbet adtam, de most tudatosodott bennem és szétaggódom magam . Orvos nem vette fel a telefont, hívom…. 7kg kisfiamnak 10 cseppet adtam, 15-16 kg kisfiamnak pedig 20 cseppet. Most este. Nem kaptak ma még egyáltalán.Alszanak, de, ha felkel nagyfiam sír, kába. (Betegség miatt írták fel nekik, lehet csak este rosszabb amúgy is a közérzete…)

18:00-kor adtam a picinek. 20:00-kor a nagynak. Rohanjak ügyeletre? Kérlek ne bántsatok, már így is teljesen összezuhantam.



#Fenistil túladagolás
2023. nov. 1. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az előírtnál több Fenistil Junior belsőleges oldatos cseppeket alkalmazott, azonnal értesítse kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.
2023. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hivd fel az ugyeletet es kerdezz ra.

En se lennek nyugodt annyira, de szerintem nem lesz baj.


Egyebkent mind a ket gyerek egyszerre allergias? Vagy mire kell nekik? Furcsa.

2023. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heim Pál gyermek toxikológiai ügyelet:


06 1 333 5079


(remélem jó számot találtam)


Megmondják, hogy mennyire veszélyes ez a túladagolás.

2023. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Védőnőt értem el, ő segített. Sok folyadékot kellett adni, figyelni őket. Minden rendben! Gyerekorvos vírusos megfázásra írta fel nekik, az orrnyálkahártyájukra. Ezek után 3 emberrel olvastatom el a leírást :( Köszi mégegyszer!
2023. nov. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!