Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen bajokra számíthatok...

Milyen bajokra számíthatok egy ilyen után?

Figyelt kérdés

Szándékos, extrém gyors és nagymértékű hízás után mire lehet számítani? Az a felállás, hogy barátnőm év végéig megpróbál olyan nagyra hizlalni, amekkorára csak tud, majd utána visszafogyok. Amíg végig nem csináljuk, addig csak ő tudja a súlyom, ebben állapodtunk meg.

Kb másfél hónapja kezdtük, és sokkal többet híztam, mint gondoltam. Az egy dolog, hogy egész nap eszek, de ami történik a testemmel az akkor is extrém. Nem tudom mit rak abba amit eszek/iszok, sokszor nehéz megállapítani.

Egy hónapja vettem új pólót (és nem olyat, ami épphogy jó!), de már nem jó rám. Úgy néz ki a hasam konkrétan, mintha valaki fogta volna és felfújta volna. Valahogy nem olyan a testem, mint egy átlag túlsúlyos embernek, hanem mintha zsírimplantátumaim lennének, és mindenhol feszítene a zsír. Főleg a hasam ilyen.


Ez egyébként egy szexuális szubkultúra, természetesen mindketten élvezzük, szóval nem kell ítélkezni. Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ezalatt a 2-3 hónap alatt milyen maradandó(!) károkat tudok szerezni? Mennyit lehet egyáltalán így hízni? Én azt hittem december végére fogok kinézni úgy, mint most, és még van két hónap hátra.


2023. nov. 2. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elmebaj már megvan, attól már nem kell tartani 😅

Kb minden.

Érrendszer, emésztőrendszer, szív, máj, vesék.

Ha ilyen ütemben akarsz fogyni is, a bőr is. Ha nő lennél, akkor további gondok, de reméljük a barátnőd nem teszi.

2023. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyen ütemben fogyni szerintem nem is tudnék, de nem is akarok.

3 hónap alatt ilyen komoly károk tudnak keletkezni?


A barátnőm az "etető", ő vékony, nem hízik.

2023. nov. 2. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

OkozHAT.

De ezt nem tudni, mire van hajlamod, rendben van e a laborod stb.

Nem is a plusz kilók a legnagyobb baj, hanem az, hogy ilyen hirtelen pakolod magadra és azok a méreganyagok amiket pluszba beviszel.

Gondolom nem a párolt répától hízol.

2023. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyjából rendes kaját eszek azt leszámítva, hogy óriási adagokat.

Viszont minden nap fogyasztok ilyen trutyi-szerű dolgot, ami leginkább a zabkására hasonlít, de mindig más ízű. Ez fogalmam sincs miből készül, de mivel tonnaszámra fogy nálunk a tejszín, gondolom az az alapja.

2023. nov. 2. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Legalább laktóz hiányod nem lesz..
2023. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Jaj pár éve talán volt már ez a kérdés. Akkor is lehülyéztek, most is le fognak és amúgy is kamu, szóval nem kell elhinni az egészet.
2023. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ennek a kamu kiáltásnak mi értelme van? Én egy ilyen kérdést írtam ki nyáron, de azt fel is vállalom, és nem is erről szólt.

Elhiszem, hogy nem hihető, de akkor ne válaszolj. Ha nem félteném az anonimitásom, akkor képet is küldenék

2023. nov. 3. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség, magas vérnyomás, illetve ezek miatt kialakuló érelmeszesedés, infarktus, stroke, aorta szakadás. Szintén májproblémák, epeproblémák, ezek miatt bizonyos daganatok kialakulásának az esélye nő meg brutálisan.


És igen, ezek gyors extrém hízás esetén is kialakulhatnak, arról nem beszélve hogy a hormonok olyan módon változnak meg ami szinte lehetetlenné teszi a lefogyást.


Üdv, egy orvos

2023. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!