Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek már influenzás novembe...

Lehetek már influenzás novemberben?

Figyelt kérdés

A semmiből mara rosszul lettem, hasmenés, láz. Extrán fájó vegtagok, hidegrázás.

Étvágyam az van de hasmenés miatt nem ettem ma semmit


Felhívtam dokit, mondta, hogy mivel nem köhögök a felső légúti ki van zárva, így gyógyszert nem ad. Hanem 5 napig legalább pihenés az ágyban, mert hogy erre nincs gyógyszer. Csak vitamin meg tüneti kezelés.


A máj hajnal nagyon rossz volt, most meg már nem bírok feküdni mert fáj a hatam a fekvestol


Azt hittem hogy decemberben indul be ez az influenza szezon?


nov. 6. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán. Jobbulást.
nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet ettél koszos kézzel es valami ételmérgezést szedtél össze. Vagy ettél nem jól átsült húst. Bakteriális bélfertőzés draga, nem hűlés. Se cúg se guvid
nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is nagyon beteg vagyok most, simán lehet. Meg már vannak betegek, mindenhol mondják, de lehet ezernyi más vírus is.


Engem egyszer még gimnáziumban hazaküldtek az iskolából lázasan, fájtak a lábaim, aztán a szemét gyerekorvos és apám kicsináltak, hogy "nincsen semmi baja, a torka is csak piros, nem gennyes, izomfájdalomról nem hallottam, ilyenkor nincsen influenza, nem tudok mást vetessük le a fogszabályzóját, vagy vitessük a pszichiátriára". Apám bosszúból, terjesztette, hogy drogos iskolakerülő, nem akar iskolába menni és bosszúból 3 hónapig nyugtatóval kábított, lefogott és elkábított stb. Azóta is a poklok poklát műbeli és egy köhögésért meg akar verni.

nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!