Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokan szédülnek mostanában,...

Sokan szédülnek mostanában, nem lehet ez valamilyen vírus?

Figyelt kérdés
Én is ilyen zsibbadós-szédülős rosszullétekkel küzdöttem napokig, aztán láttam, hogy csomó ilyen kérdés volt itt az elmúlt hónapokban, hogy szédülés, tarkó nyomás, zsibbadás, végtaggyengeség...nem lehet, hogy ez egy vírus miatt van? Nekem így kb. egy hét után már enyhül.

nov. 7. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ennek a szeptemberi időjárásnak novemberben biztosan semmi köze hozzá.
nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akár az is lehet, csak furcsa, hogy nem például tök normális vérnyomás mellett van ez.
nov. 7. 09:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem*
nov. 7. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a covid óta van sokszor fejfájásom és szédülök, most elég sok volt a beteg, ki tudja covid vagy más vírus, mert már nem tesztelünk, de annak szerintem lehet ilyen utóhatása. Ezen kívül az elektroszmog hatásainál is olvastam olyat, hogy : lehet fejfájás, szédülés, fáradtság, alvászavarok, stb. Tele van a lakásunk ilyen berendezésekkel.
nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál mostanában náthás, vagy torokfájós, köhögős?
nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:
De, covid. Ennyire gyenge lett.
nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden napra jut egy front, van hogy kettő is. Nem kell csodálkozni, ha valakinél ilyen tünetek lépnek fel.
nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Stressz és a sugárzások is hatnak az idegrendszerre. Ezt az izmok és a belső szervek is megérzik.
nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!