Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a fáradtság, kimerültség...

Ez a fáradtság, kimerültség miatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Állandó gyengeséget érzek, szédülök, káprázik a szemem, nyomást érzek a fejemben, néha meg is fájdul. Kelek éjjel a pici babámhoz, olyankor a legrosszabb, pedig a 8 óra alvás kb. megvan, csak több részletben. Ma éjszaka nem tudtam megtartani őt, le kellett tennem, mert úgy éreztem mindjárt elájulok. Olyan érzés, mintha beteg lennék. Voltam orvosnál, kimerültséget mondott, amúgy minden rendben. Multivitamint, vasat, magnéziumot szedek. Tényleg ilyen szintű rosszullétet tud okozni a fáradtság?

nov. 10. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj többet, kérj segítséget, pl. férj, szülők, barátok, babysitter, szomszéd, ... Sajnos nem ugyanolyan minőségű az alvás, ha több részletben van és 7*16 óra munkával jobban el lehet fáradni, mint 5*8-cal.
nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak furcsa, hogy az első gyerekemmel voltak sokkal rosszabb éjszakák, de ilyet nem éreztem egyszer sem. Mondjuk most meg 2 gyerek van, az nyilván fárasztóbb. De sose gondoltam, hogy létezik ilyen szintű fáradtság.

A szüleim segítenek néha, de max 1 gyereket vállalnak be egyszerre. Persze az is valami. A férjem meg sokat dolgozik sajnos.

nov. 10. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan ugyanezekkel a tünetekkel küzdök hónapok óta. Hába alszom eleget, nem friss a fejem reggel sem. Néha memóriazavar is társul hozzá. Nagyon kellemetlen dolog ez. Szintén van egy pici babám. Neurológus nekem is azt mondta, hogy kimerültségem van. Most megnyugodtam, hogy ezzel nem vagyok egyedül és hogy ugyanaz a diagnózis.
nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem beteg vagy, hanem rettenetesen kimerült. Próbálj meg mindig aludni, amikor csak lehet (amikor a kicsi alszik, amikor egyedül lehetsz egy kicsit.)

Egyébként 1+1 gyerek több mint 2, mert az ő kapcsolatukra, és az egész család működésére figyelned kell.

nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!