Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyire ki lennék merülve,...

Ennyire ki lennék merülve, vagy mitől vannak ezek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre sűrűbben van az hogy hiába alszom 8 órát, vagy többet, még is olyan fáradtan kelek fel, mint aki csak fél órát aludt. Folyamatosan fáradtság éreztem van, nappal is.

Elaludni nehezen megy, előtte forgolodom, de van hogy 2 órán keresztül sem tudok elaludni. És ha álmos vagyok, fáradt akkor is minimum 1 óra mire elalszom.

Illetve azt is észre vettem hogy mintha gyengébb lennék, nehezemre esik minden. Van izom merevségem is a nyakamban, illetve a jobb karomban az izmok mozgás hatására fájnak.

Néha káprázik szemem, nem tudok koncentrálni a munkámra.

Eddig 2x ájultam el a munkahelyem. Szédülések és rosszul léteim szoktak lenni.


Ahol dolgozom, kemény fizikai munka van (szalag munka), 3/12 óra, utanna 3 nap pihi. Nappalos /éjszakás műszak. Bejárós vagyok abban a 3 napban, oda vissza 4 órát utazom.



2022. szept. 5. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, milyen nemű stb. stb


Egyébként lehet alvási apnoe és amiatt oxigénhiány= fáradtság stb.

2022. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
23 éves lány vagyok.
2022. szept. 5. 18:18
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia.

Sajnálom hogy ezeket a tüneteket tapasztalod magadon, jobbulást kívánok! Sajnos érdemi választ nem tudok adni a kérdésre, esetleg annyit tudnék tanácsolni hogy próbálj meg többet pihenni. Vagy ha nagyon leterhelö számodra a munka próbálj más állás után nézni.


Én is 23 éves lány vagyok, szintén gyári munkás.

2022. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szíved, vérnyomásod, pulzusod rendben van?

Nálam szívgyengeség miatt voltak dettó ugyanezen tünetek.

2022. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben van minden ezen a téren. Már voltam kivizsgáláson.

Illetve azt is észre vettem hogy mostanában 3. nappalos műszak után (az az utolsó nap), este 10 körül kerülök ágyba, akkor nagyon hamar elalszom, de másnap délután 2ig simán alszom és még is úgy kelek fel, mint aki nem aludt. Pedig eleinte simán fent tudtam maradni akár hajnalig, most nem, úgy elalszom mint akit fejbe lőttek. De máskor meg nehezen alszom el.

Éjszakás műszaknál csak annyi a rossz hogy vissza kell billenteni a bioritmust.

2022. szept. 6. 04:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Néha káprázik szemem, nem tudok koncentrálni a munkámra."

Jó a szemed? Feltétlenül vizsgáltasd meg, minél előbb.

2022. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem jó szemem, szemüveget hordok

-15ös.

2022. szept. 6. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza a szemorvoshoz. Szerintem ez nagyon fontos.
2022. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy káprázik a szemed? Sürgős az orvos, nem akarlak végzetes dolgokkal ijesztgetni. Vedd komolyan.
2022. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiderült végül az oka?
2023. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!