Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzúgás, emiatt lehet?

Fülzúgás, emiatt lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

annyi lenne a problémám, hogy kb. 10 napja voltam egy buliban, elég sok ideig, baromi hangos zene szólt, nyilván ez megviselhette a fülemet, volt igen magas frekvencia is, szóval minden... hazaértem, és sipolt, de nagyon. Ez előfordul. 4-5 napig hallottam a sípoló hangot, ha odafigyeltem. Azóta ez elmúlt. Most zúgást hallok, nagyon furcsa, leirhatatlan. Mintha "belülről visszhangozna" a bal fülem. A másik nem, amúgy sipolni is csak a bal sipolt. Emiatt lehet? El fog múlni? Rendesen hallok vele, csak nagyon zavaró, mély, búgó hang van jelen most.

köszi előre


2010. okt. 19. 21:52
 1/6 soundcloud válasza:
szerintem nem ártana elmenned egy dokihoz megnézetni, mert komolyabb bajod is lehet, ha ez rendszeresen jelentkezik
2010. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy rendszeresen? Szombat óta csinálja. Nem tudok vele mit kezdeni, de milyen problémáim? egyáltalán, mi ez mitől van?
2010. okt. 19. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem az 1. bulid volt. Előbb-utóbb már nem múlik el, plusz bónuszként bizonyos frekvenciákon romlik a hallásod.

A fejét nyomnám bele azoknak a DJ-knek a hangszórójukba, akik szerint a zenének úgy kell szólnia, hogy 3 km-ről is lehessen hallani.

Ha serceg a hangszóró a 2 szám között.

2010. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem első kb. harmadik... az az érdekes, hogy néha elmulik,vagy csak nem figyelek rá? nemtom. de néha tök jó, néha meg visszajön
2010. okt. 21. 16:42
 5/6 anonim válasza:
Nem érdemes ilyen helyekre járni.
2011. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsot.

Egyéb okokból ugyan, de valóban... nem járok már ilyen helyekre. Így marad is pénzem, és a fülem is kap 1-2 évet még pluszban :)

2011. okt. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!