Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a fülzúgás?

Mitől lehet ez a fülzúgás?

Figyelt kérdés

Csak nemrég kezdődött, az elmúlt 2 napban 3× kezdett el csak úgy zúgni a fülem, nem tudom miért, aztán pár perc múlva abbamaradt. De nagyon zavaró, mintha valami jó magas sípolás lenne vagy nem tudom. Először azt hittem valami más zúg pl számítógép de nem, aztán mikor kimentem a szobámból akkor nem hallottam, de amint visszasétáltam a szobába szép lassan ugyan úgy felerősödött mintha a szobámból jönne. Most is pár perce múlt el, idehívtam anyumat hogy hallja-e, de ő nem hallotta. Ki-be ment a szobámból de sehogy se, én viszont igen. Mitől lehet ez?

18 lány vagyok


2011. jún. 13. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is van majdnem mindennap.És most is xD

Lehet azért emrt nem ittál eleget és az agyad nem tud úgy fogni. Nyomásváltozás miatt

2011. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ugye ezt a sipolast csak csondben szoktad hallani,ha igen akkor lehetseges hogy a fuled megszokta a korulvevo hagnyomasokat es a kulonbozo hangnyomasra igy valaszolt,de ez nem biztos XD
2011. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, ilyenkor megy a tv, szgép, ventilátor is..szóval nincs csönd, és úgy is tisztán hallom ha ordít a tv.
2011. jún. 13. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!