Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tünetek társulnak...

Milyen tünetek társulnak sacroileitishez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig volt röntgenem és vérvizsgálatom azok nem mutattak semmilyen gyulladást. Viszont 3 hónapja fáj már a derekam a jobb si izületemnél és nyomás érzékeny. Ha háton fekszem a földön felhúzott lábakkal akkor jön ki a legjobban, meg persze vezetésnél. Hosszabb séta vagy állás után ha leülök beszúr a csípőm, aztán abbamarad. Sugárzik a fenekembe is ez hosszabb sétálásnál fáj a legjobban.. Ötletem sincs már hogy ez mi lehet, hiszen nem estem rá egyszer sem, csak elkezdett fájni. Si terápiával próbálkoztam, de nem változtatott rajta semmit.. 18 L
nov. 11. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit mondott a szakorvos?
nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Hipermobilitás szindróma" de semmi olyan extrát nem tudok megcsinálni, mint akiknél ezt diagnosztizálják. És mindig is hajlékonyabb voltam, de nem olyan extrémen.. és én nem hiszem hogy az okozza, főleg hogy nyugalomban is fáj meg nyomásérzékeny.. erre jött az hogy erősítés, miközben 4 éves futok(futottam) 5-10km-eket és emelett erősítettem is, tehát az izmaim nem egyáltalán nem gyengék
nov. 11. 14:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, nem nézem át csak elküldöm
nov. 11. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
És erre nem ajánlott semmiféle kezelést, hogy jobb legyen?
nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak erősítést, de hiába csinálom nem érzek változást..
nov. 11. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Micsodi? Minek?


[link]

nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És kértem hogy írjon ki mri-re, mert sok helyen olvastam, hogy a röntgen csak akkor mutatja ki, ha már régebb óta fennáll. Erre azt mondta, hogy nem akar több vizsgálatnak alávetni... És vérsüllyedést sem néztek nálam
nov. 11. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha néztek crp t az felér a süllyedéssel, vagy még jobb marker.

Aktív ülésre, mint pozícióra keress rá. Nehogy lecsúszva üldögélj.

nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!