Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzek folyamatosan...

Miért érzek folyamatosan gombócot, szűkületet, szárazságot a torkomban?

Figyelt kérdés

Nem tudom már hova forduljak. Voltam gasztrón, refluxra kaptam savlekötőt. Ez már a 3. típus és nagy dózisban szedem, mégsem változott a helyzet. Nem fulladok, kapok levegőt, mégis olyan érzésem van, mintha szűkület lenne a torkomban és szárazságérzet. (ivással nem enyhíthető) Emellett szinte állandóan jön fel a nyák.

Gondoltam már hörgőhurutra, de nem köhögök, csak ritkán és nem sípol a tüdőm sem.



2023. okt. 17. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Stressz.
2023. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyaki uh-ra kell elmenni, golyva is lehet.
2023. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kívülről semmi sem érezhető, nem tapintható.
2023. okt. 17. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A golyva befelé is tud nőni, az okoz ilyen tüneteket.
2023. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam a stressz és a túlságosan erős, tartós rágás (rágó) okozott hasonló tüneteket illetve hideget ittam és fájt a torkom, dugult a fülem. Nagyon hasonló volt mindkét alkalommal az érzés. Nyelési nehézség, szinte fulladásszerű érzés, pedig a fül-orr-gégész nem talált semmi kóros elváltozást. Magától elmúlt végül 1-2 hét alatt.
2023. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!