Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás 2 hónap...

Anyajegy eltávolítás 2 hónap alatt begyógyul?

Figyelt kérdés
November végén lenne a műtétem, egy 3x3 mm-es anyajegy eltávolításáról lenne szó, megelőzés miatt. Január végén hajóútra megyünk, ahol szeretnék medencézni, fürdeni a tengerben. Aggódom, hogy nem fog begyógyulni addig, szerintetek áttegyem februárra a műtétet?

nov. 11. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a meggyógyulás? Tudsz majd fürdeni stb de piros vágás az ott lesz. Az minimum 6 hónap mire befehéredik.
nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából az nem baj, hogy a heg piros, erre számítok is, csak inkább attól félek, hogy nem gyógyul be rendesen, gennyes marad, csípni fogja a víz stb.
nov. 11. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Varratszedés után már fürdőzhetsz.
nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos méretű anyajegy után minimális heg marad. Max 1-2 hét alatt beforr. Nekem a széttrancsírozott lábam 4 mély, kb 5cm-es vágással nagyjából meggyógyult 4 hét alatt.
nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért ne gyógyulna be? 3x3 mm az nagyon pici. Férjemé kb. ekkora volt a combján, helyi érzéstelenítéssel csinálták, már nem emlékszem, hogy egyáltalán kapott-e öltést vagy csak kötést, de úgy rémlik csak steril kötést, pár napig nem érhette víz, a kötést cserélgetni kellett, és ennyi. Egy, nagyon max. 2 hét múlva már nyoma sem volt.
nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 centis vágás volt a combomon mert ki kellett szedni valamit és 3 hét után már teljesen begyógyult. Ha nem vagy cukros vagy más oka nincs, hogy rosszul gyógyulna akkor minden rendben lesz.
nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Szerencsére nem vagyok cukros, remélem akkor nekem is hamar helyrejön.
nov. 12. 15:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!