Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két éve fáj a bal combom és a...

Két éve fáj a bal combom és a lábam oltástól, elmúlhat valaha?

Figyelt kérdés
A családom rákényszerített, csak bal oldalon jelentkeztek a mellékhatások, ahova adták.
2023. nov. 12. 06:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kényszerítettek, mesélnél erről?
2023. nov. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Voltál ezzel orvosnál? Mert simán lehet, hogy nem az oltástól van, és egyszerű rá a megoldás...
2023. nov. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Azt hogy a szüleim, meg a nagyképű öcsém addig mocskolódtak, meg terrorizáltak, még végül elmentem. Hogy békénhagyjanak.
2023. nov. 12. 06:51
 4/29 A kérdező kommentje:

#2 az első oltás után kezdődött, de akkor pluszban a karom is fájt, megnagyobbodtak a nyirokcsomóim stb, mind csak bal oldalt, mert oda adták. De ez a lábfájás nem múlt el.


Nem voltam vele, mert amilyen a háziorvos, pofán röhögne.

2023. nov. 12. 06:53
 5/29 anonim ***** válasza:
Édes Istenem! 😭😭😭 🙏☘️
2023. nov. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Melyikkel oltottál és hányszor?
2023. nov. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Pfizer, 2
2023. nov. 12. 07:19
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Lehet akár isiásztól, érszűkülettől vagy bármi mástól is a lábfájásod, de ne vizsgáltasd ki, mert nem akarod. Jól van.
2023. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%
Három Pfizer oltás után ,nem kaptam el a vírust, de a terhesség után ízületes lettem: csípőm, térdem, bokám. Igen, a bal oldalon is ahol az injekciókat kaptam, de a jobbon ugyanúgy. Köze nincs a kettőnek egymáshoz. De persze aki oltás ellenesnek vallja magát, az legyen már annyira tökös, hogy senki kedvéért sem oktatja be magát! Mert akkor nem is oltás ellenes ugyebár, utólag meg lehet bármit mondani 🤭....
2023. nov. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De marhára van. Nem vagyok oltásellenes (egy szó), te idióta. Meg röhögjünk csak más baján, amikor te is ugyanúgy beoltattad magad, csak megúsztad. Azért csak a bal oldalon, mert oda kaptam, akkor kezdődtek.
2023. nov. 12. 07:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!