Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a snüsszről(...

Hogyan szokjak le a snüsszről(nikotin párnáról)?

Figyelt kérdés

Amióta ki próbáltam azóta úgy érzem nincs ehez fogható érzés, mint mikor be teszek egy 150-est, és akkor úgy érezem minden rendben. De ugyanakkor ha túl sokáig hagyom bent akkor meg nagyon szédülök és az már kevésbé jó.

A szüleim nem tudják, és nem is támogatnának.

Szeretnék le szokni róla, de eddig elég nehéz.

Tudna nekem segíteni valaki?



2023. nov. 13. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg rászokott a szervezeted, nem csak érzelmi függőség alakult ki.


A legfontosabb, hogy tényleg abba akard hagyni. Különben nem fog sikerülni. Kell valami indok, pl. felismered, hogy ez rossz neked és erősen változtatni szeretnél rajta. Jó, hogyha van egy ténylegesen erős érzés is, ami ellene szól.


Emellett kell hozzá egy nyugodt hónap. Egyszerűen abbahagyod és rosszul leszel 1-2 hétig. Kicsit csalhatsz egy fél, mentolos nikotintablettával. Ha már nagyon nem bírod, de jobb nem. Annál hamarabb túl leszel rajta. Aztán már csak kívánni fogod egy ideig. Hullámokban jön az érzés, hogy kívánod, kidekkolod azt a pár percet és utána egyre többször nem fog már érdekelni. így tettem le a cigit 10 év után, napi egy dobozt.


(Azóta is bebörtönözném, aki felemelte az árát. De az már egy más kérdés.)

2023. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!