Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Büdös láb, olyan dolgok...

Büdös láb, olyan dolgok ellenére amik használnak?

Figyelt kérdés

Szóval: az a helyzet, hogy büdös lábszagot (csöves) szagot érzek magamon. Annak ellenére, hogy fürdök és tiszta ruhákban járok. A lábamra használok hintőport+antisudor oldatot. Egyik nap direkt megszagoltam a zoknimat és konkrétan nem volt illata. A cipőt is megszagoltam mikor levettem és nem volt annyira büdös mint amit nap közbe érzek. Akkor mi a gond?

Kérlek szépen segítsetek. Eddig nem egy cipőnél jött elő ez a gond hanem az összesnél.



nov. 14. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Cipospray-t fujhatsz a cipodbe meg, ahogy irod, az "nem annyira budos".

De az is lehet, h csak te erzed, mert annyira raalltal erre a temara.

Kerdezd meg a kozvetlen csaladtagjaidat, h mas is erzi-e.

nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fertőtlenítő hatású cipőspray-re szavazok. Nagyon egyszerűen megold ilyen jellegű problémákat.
nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Használj szén alapú cipőbetét. Deichmannban lehet kapni 1200-1500 ft között van egy pár. Végleg megoldja ezt a fajta problémát, cipőspray sem kell.
nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Használj bőrcipőt! Meg mosd is meg néha a lábad, ne csak porozd! Az kevés, hogy veled együtt ázik a kádban, meg zuhanyzáskor a szappanos víz ott folyik le.


Meg kell szabadulni a lehámlott bőrtől, az meg csak dörzsöléssel megy. Aztán meg szép szárazra törölni, különös gonddal a lábujjközöket. Mindenkin kialakul egy baktérium- és gombaflóra, ezeknek az elhalt bőr, meg a nedvesség kiváló táptalaj.

nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Szaglucinálsz...
nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen cipőket hordasz?

Nekem az olcsó, kínais cipőkben mindig büdös a lábam, annyira, hogy érzem a saját lábszagomat a cipőn keresztül.

nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Kérj meg egy családtagot, hogy szaglásszon meg, tényleg érezni e! Oké, tudom gáz egy kicsit, de inkább, mint hogy ezen pörögj, ha egyébként nem vagy büdi. Nekem is vannak ilyen képzelt szag dolgaim. Egyszerűen van hogy napokig érzek valamit, ami mintha beleragadt volna az orromba. Teljesen mindegy, hogy élesztő, füst, vegyszer, izzadság, poloska, bármi.. Amíg vagy 2-3 ember nem mondja hogy nincs büdös, addig én érzem. Aztán egyszer csak elmúlik. Időnként újra előjön, de igazából már nem foglalkozok vele, csak kell hogy valaki megerősítsen. Kicsit olyan, mint az egy csodálatos elme című filmben a professzor, aki meg nem létező embereket látott.
nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 milyen drágán vegyek cipőt? Annó 25 ezres adidas vagy nike sem volt jó. Meg hát attól függ kinek mi a drága.
nov. 15. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyagára figyelj, próbálj ki egy bőrcipőt, ha eddig edzőcipőket hordtál!
nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!