Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » [Nem valós eset] Perverz,...

X0 kérdése:

[Nem valós eset] Perverz, akár kicsit mazochista kisgyereknek saját kérésére megcsinálnak valamit érzéstelenítés nélkül is?

Figyelt kérdés
Nem valós eset! Egy példa: legyen mondjuk egy 8-9 éves kisfiú, mondjuk fitymaszűkület műtét, altatásos. Leszíjazzák hogy le ne essen, majd szól hogy várjanak, altatás előtt még mondana valamit. Ha erővel próbálja hátrahúzni és feszül, fáj. Ha csípőspaprikát fogott a kezével, és utána nyúl oda, elég rossz érzés. Ha be lenne gyulladva, és kaparnák, az is nagyon rossz lenne. Viszont a vágást pont élvezné: hasonló a fájdalomhoz, de szereti érezni, kifejezetten élvezi. Csak ott, más testrészen nem. A vérzés megszüntetésére az ereket elégetik: elektrokauternek hívják, olyan mint az elektromos ívhegesztő. Arra számít hogy ordítana, de nagyon élvezné: szintén csak ott, máshol rossz érzés lenne. Mivel a szúrás is ilyen, a seb összevarrására is ugyanez. Előadja hogy ha a 2 tökét egyforma erővel szorítanák, azt is élvezné ha teljesen kifacsarnák őket, ha a 2 tökén eltérő az erőssége, az viszont rettenetes rossz érzés lenne. Lehetnek egyéb perverziói is. Természetesen bármikor meggondolhatja magát, és lehet altatni, 1-2 másodpercen belül hat, tudom, nekem volt 8-9 évesen ilyen műtétem. Az erek átégetése a legfájdalmasabb, de meg lehet csinálni, hogy mondjuk csak 1 másodpercig csinálja, ekkor persze nem lesz kész. A gyerek ordít, majd utána megkérdezik hogy tényleg élvezte-e. Ha igen, lehetne végigcsinálni, ha nem, altatni. Megcsinálják-e neki érzéstelenítés nélkül? Őszintén szólva, szerintem az a fontos hogy kiderüljön az ilyen, tehát akár még fel is lehetne ajánlani a gyerekeknek ezt.

nov. 14. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Megcsinálják, hiszen bármikor meggondolhatja magát, és jó ha kiderül milyen a gyerek
Ha el tudják érni a szülőt, tőle függ, ha nem, megcsinálják
Csak a szülő szóbeli engedélyével
Csak a szülő írásbeli engedélyével
Csak pszichiátriai szakvélemény alapján
Nem csinálják meg
Nem tudom - nem akartam szavazni csak félrekattintottam és nem tudom visszavonni
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Most mi van?
nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyaként ez a nevelési elveimmel ütközik, én gyermekbántalmazásnak tekinteném, ha megcsinálnák bármelyik gyerekkel.
nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es: arról van szó, hogy pont hogy élvezi... Ugyanolyan, minthogy van aki szereti ha csiklandozzák, köztudott hogy gyerekek is vannak. A weben látni videókon meg fórumokon is, hogy van aki szereti ha tökönrúgják. Ők se felnőttként váltak perverzzé, hanem például volt aki azt írta, 10-12 éves korában az osztályban a 2 legszebb lány csak úgy poénból törökrúgta a fiúkat: ha nem védte a tökeit, már rúgtak is, igen változatos technikájuk volt, azóta ilyen perverz. Szóval gyerekként kezdte. Ha holnap amikor felébredek újra a műtét napjának reggelén ébrednék, 8-9 évesen, lehet hogy én is így kérném. De ha 10-11 évesen csinálnák, akkor már valószínűleg ezt kérném: úgyis bármikor meggondolhatom magam, 1-2 másodperc alatt hat az altatógáz amit belélegzek: légzőkészülék, mint a tűzoltókon vagy lélegeztetőgépen.
nov. 14. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, annyira beteg gondolat, hogy inkább végig sem olvastam, és felfordult a gyomrom.
nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabor49 ***** válasza:
talan egy horror filmbe jo lenne rgyebkent jo a story
nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy 8-9 éves kisgyermeknek nincsenek még ilyen fantáziái. Ami fáj neki, az fáj, és sosem kérne ilyet.

A doktor meg nem BDSM dom, hogy a páciens kedvére tegyen meg fájdalmat okozzon neki, mert azt élvezi. Nem azért megyünk doktorhoz, hogy élvezetet okozzon nekünk. Azért megyünk oda, hogy kezeljen.

A fodrásznak se mondod, hogy húzza a hajad mert azt élvezed. Nem is tenné meg. Ilyesmiket a szexpartnerével játszik az ember.

ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!