Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy az epidurális...

Van olyan, hogy az epidurális érzéstelenítés nem sikerül, nem tudják megcsinálni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Van. Előfordul, hogy nem tudjuk megszúrni, mert rossz a beteg gerince (meszes stb.). Spinális érzéstelenítésnél meg van, hogy nem áll be, foltosan áll be, nem jön fel eléggé, túl hamar kiáll stb.

Ettől függetlenül én csak ajánlani tudom ezen technikákat. Az epidurál a fájdalomcsillapítás egyik legjobb módja, a spinál pedig ideális műtétekhez és sokkal biztonságosabb, mint az altatás. Ha pedig nem megfelelő a hatás, akkor az anesztes orvos úgyis orvosolja a problémát.

2017. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából én nem is tudom nekem melyik lesz, spinálról nem is hallottam még... Az orvos úgy mondta gerincérzéstelenítés.
2017. máj. 5. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor spinál lesz. Nem kell félni nem sokkal rosszabb, mint egy fogászati érzéstelenítés.
2017. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!