Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állapotos vagyok és valami...

Állapotos vagyok és valami megcsípett. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Pár napja csípések jelentek meg a testemen. Homlok, fenék felett, kar, láb, has, hát. Egyedül a bokámon nincs.

Először is, fogalmam sincs, hogy ez mi lehet, próbáltam több oldalon is utána járni, de konkrét infót nem találtam. Nappal is és éjjel is csíp valami. Fedett, vagy fedetlen testrész, az mindegy. Van egy szúrás minden pukli közepén, ebből gondolom, hogy nem allergia.

A másik gond, hogy nem tudom, milyen vegyszert lehet használni terhesen, ami ártalmatlan? Válaszokat előre is köszönöm!



nov. 14. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mi lenne, ha orvoshoz mennél?
nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szpeti1991 válasza:
100%

Amit ne tegyél: ne gyakorikérdéseken kérj tanácsot!

Amit tegyél: beszélj az orvosoddal! De legalább a patikában kérdezz rá, tudnak-e rovarcsípésre valamit...

nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Poloska?
nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Moss ki minden ruhát magas hőfokon. Az ágyat teljesen porszívózd át és ott is cseréld ki az ágyneműt és most ki magas hőfokon. Természetes te magad is fürödj meg jó alaposan, samponnal, tusfürdövel dörzsöld át az egész bőrödet.
nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadárkodni de ez ágyi poloska lesz... sajnos annyira fertőző, hogy sokan az egész textil paksamétájukat el kell égessék. Ruhákat is, ágyneműket is. :(
nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!