Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az létezik hogy valami úgy...

Az létezik hogy valami úgy megcsípett alvás közben hogy hallucinálni kezdtem tőle?

Figyelt kérdés
Éjszaka arra ébredtem hogy mintha valaki simogatna, nagyon megijedtem elkezdtem kérdezni hogy van-e ott valaki aztán felkapcsoltam a villanyt de nem volt semmi. Aztán vissza aludtam és megint arra keltem hogy valaki hozzám ér és beszél de megint nem volt semmi. Harmadjára arra keltem mintha valaki fojtogatna a saját párnámmal de az a saját kezem volt...utána éreztem hogy viszketek és megnéztem és kb 6 csípés volt rajtam ami napközben még nem volt ott.

2018. aug. 22. 16:10
 1/3 anonim válasza:
29%
Nem lehet, hogy alvásparalízised volt és a csípéseknek nem volt közük hozzá? Még sosem hallottam ilyesmiről, de persze lehet, hogy az én tudásom hiányos.
2018. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Az nem csípés, hanem injekció! Klasszikus történet, tuti, hogy elraboltak az idegenek.

Valószínűleg egy anál szondát is beültettek.

2018. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21%
Jól mondja a kettes, az ánuszod környéke nem fáj, nem érzed a behatolás utáni fájdalmat? Ha nem akkor szerencséd volt és jó tág vagy ott lent.
2018. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!