Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elaludtam a nyakam - ez még...

Elaludtam a nyakam - ez még normális, vagy érdemes orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hülye kérdés. Nem is emlékszem, hogy utoljára mikor aludtam el a nyakam (pedig rendszeresen utazom 10-12 órákat buszon, természetesen normális nyaktartó nélkül, képzelhetitek olyankor milyen alakokat képes ölteni csóri nyakam) ennyire durva meg még sose volt.


Tegnap reggel arra keltem, hogy annyira fáj a nyakam jobb oldala, hogy alig bírtam kikanalazni magamat az ágyból. Nem tudtam elfordítani a fejemet jobbra, balra sem teljesen, és ha felhúztam a vállam, az egy kész tortúra volt.


A nap végére már rendesen feljajdultam egy-egy mozdulattól.


A tükörben meg azt vettem észre, hogy nincs szintben a vállam - a jobb oldali feljebb van, mint a bal. Én nem éreztem magam ferdének, de mégis úgy álltam.


Az éjszaka viszonylag jól telt, tudtam úgy helyezkedni álmomban, hogy kényelmes legyen.


Ma viszont még mindig szr, bár nem annyira.


A fura rész az volt, hogy ahogy könyököltem az elaludt oldalon lévő karommal, végigfutott rajtam az az idegi fura érzés (nem tudom a magyar kifejezést, angolul "funny bone" a neve)


Nálam ilyen csak akkor van, ha hülye pózban verem be, nagyon ritkán. Könyökléstől még nem volt ilyen. Ez volt olyan két órája.


Most azt vettem észre, hogy a kezem oldala (a kisujjamnál) zsibbad.


Ez normális, vagy aggasztó?


nov. 16. 11:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!