Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alakult ki ez a jelenség...

Miért alakult ki ez a jelenség nálam?

Figyelt kérdés
Eddig a hónalj stiftek működtek több éven keresztül bármelyik és egésznap nem volt gond az illatommal viszont egy pár hónapja 2-3 akármilyen hónalj stiftet veszek legyen az a legdrágább vagy a legolcsobb már kiprobáltam vagy 10félét egyiksem hatásos, egy 10perc után ez a tipikus izzadt savanyu honalj szagom lesz, de olyan durván hogy még a kabaton is átérezni még akkoris ha nem csinálok semmit viszont ilyen sosem volt velem csak vagy 2-3hónapja van ez és már kajak nem merek elindulni sehova

nov. 17. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A testszagot borbakteriumok csinaljak... tehat ha a konkret oka erdekel, valoszinuleg megvaltozott a bakteriumflorad a borodon. Hogy mitol, azt nem tudom. Nem vagyok borgyogyasz.
nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is nagyon izzadós vagyok bár nekem nincs szaga. Én még nem találtam meg a megfelelő dezodort. Te milyet használtál előtte?
nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Old Spice-et hasznaltam évekig meg niveat... már egyiksem ahsznál mintha besem kentem volna
nov. 17. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Idegesseg, stressz okozhat erosen budos izzadsagot.
nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, vese- vagy majbetegseg is okozhat ilyet, ha az etrendedben nem volt valtozas...
nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!