Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Havonta 2x dobni túlzás?

Havonta 2x dobni túlzás?

Figyelt kérdés
Eleinte csak bulikban fociztam de sajnos mostanában ez a kevés dolgok egyike ami boldoggá tesz

2019. nov. 6. 23:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Havi 1 még okés?
2019. nov. 6. 23:04
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon túlzás, az már okés ha 2 havonta tolod, mert talán nem butulsz le annyira, nem öli ki annyira a serotonint belőled, nem roncsolod nagyon magad meg talán nem is szoksz rá annyira. Viszont ha 2 hetente csinálod az rengeteg, de még a havonta 1 is sok szerintem. Ha meg úgy érzed, hogy kezdesz rá szokni. Akkor tedd le most, ha nem bírod meg állni, hogy ne drogozz. Akkor meg inkább Speedet, amúgy is sokkal jobb szerintem mint a laszti. Persze nem ad olyan nagy eufóriát de jobban pőrget! Na meg szerintem nem is kattansz rá olyan könnyen. Persze ennek roszabb a lejövője na meg ettől nem igazán tud aludni az ember. De lejövetelkór már nyugodtan be lehet venni nyugtatótt és akkor nem lesz bajod és ugyanúgy alszol egy jót, ha nem is sokat. Másnapos sem nagyon leszel!
2019. nov. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Spét egyszer próbáltam,nekem nem nagyon jött be (mondjuk lehet kicsit túltoltam: 1 teli pakk elsőre), feküdtem 2 napig mert amint felalltam es elindultam ugyereztem szivrohamom lesz. Sajnos én az euforia miatt birom az ekit, a pörgés az nekem mellékes, de igaz, szünetet kéne tartani vele
2019. nov. 7. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az eufória érdekel akkor neked jó lesz a 4-mec, és az még pőrget is!
2019. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6%
Még heti 2 sem sok.
2019. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!