Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek pánik, szorongásos tünetek?

Ezek pánik, szorongásos tünetek?

Figyelt kérdés
Éjszakai kar fájdalom, gyengeség, mellkasi nyomás, hidegrázás. Alig aludtam. Még wc-re is el kellett mennem. Reggelre semmi nem maradt, csak kicsit fáj a karom. Amúgy szorongó, pánikos vagyok és már többször volt mostanában ilyen.

nov. 20. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmilyen szervi probléma, akkor igen. Nekem is volt ilyen. Képes voltam elmenni magán kardiológiára is.
nov. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A háziorvos mért vérnyomást, vércukrot, meghallgatta a szívemet. Azt mondta, szerinte ez biztosan nem szervi probléma. De azért lehet, hogy én is elmegyek kardiológiára.
nov. 20. 07:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Engem az nyugtatott meg. Ekg, 24 órás is, plusz uh. Utána pedig kezdj el gondolkozni, h mitől van a szorongás és a pánik. Muszáj megoldani, különben depresszió lehet a vége. Nem lehet, hanem lesz. Kitartás neked
nov. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, sajnos lehet. Én is benne vagyok régóta :( ha gondolod írj rám!
nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!