Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom hogy szorongásos vagyok....

Tudom hogy szorongásos vagyok. De kapcsolódik hozzá mostmár hipochondria is. Minden féle betegségeket képzelek be, elolvasom google-n(ezt nem szabadna)és jönnek sorba a tünetek. És hetekig azon a betegségen agyalok hogy az van.Valaki van még így?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok de nekem enyhébb olyan 2-3havonta találok valamit magamon és kombinalok mindent legutoljára a nyakamba megnagyobbodtak a nyirokcsomók azt hittem elrakosodtak meg ultra hangra is elmentem aztán kiderult egy vírus nagyobbitotta meg sajnos ez egy betegség ami nem gyógyítható a caaladtagjaimat az őrületbe kergetem vele de megkell tanulni együtt élni a dologgal :D kitartást és ne olvass bár kibírhatatlan :)
2022. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már lassan az egész napom ezzel megy el hogy olvasgatom hogy mi minek a tünete. Kibírhatatlan vagyok.Te szedsz valami gyógyszert vagy hogy sikerül kizárni ezt a dolgot?
2022. jún. 25. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Az voltam, de úgy tűnik, abba maradt. Egy ideje már nem rettegek sem a haláltól, sem a halálos betegségektől, de még a kórházaktól sem. Az üdvösségbe vetett hit segített. Miután legyőztem a pokoltól való (jogos) félelmem, a betegségek semmiségnek tűntek. Azon kívül felismertem, hogy azért féltem, mert lelkileg mindig készen akartam állni "a betegségre". Ez amolyan "jobb félni, mint megijedni". Ez persze nem ilyen egyszerű. Hosszú-hosszú folyamat előzte meg, és neked is azt tudom tanácsolni, hogy keress szakembert, ahogy én tettem, mert nem biztos, hogy ami nálam működött, az nálad is fog.
2022. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!