Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyton éhes...

Miért vagyok folyton éhes mióta meg voltam fázva?

Figyelt kérdés

1 hete megvoltam fázva, kb 2 napig volt lázam, folyamat ment a hasam, hányinger érzet stb. Háztartási kekszen éltem.Utána mikor elmúlt a láz, 2 napig nem tudtam wc-zni mert szorulásom volt.


Ugye ha az ember megvan betegedve nem eszik sokat en se tettem nem volt étvágyam néha pár szem kekszet ettem. Vizet azt ittam.


Na es azota már csak az orrom folyik meg folyton köhögök.

Viszont egyszeruen hiába eszek éhes maradok.

Most is megettem 2 szendvicset es még mindig olyan mintha üres lenne a gyomrom. Tegnap ettem sült husit krumplipürével, a husit ami sgy kisebb comb volt megbírtam enni de a krumplit nem, mert ugy éreztem már tele vagyok, erre rá 1 órára megint olyan éhes lettem hogy borzalom.


De egyébként nem is kívánom a kaját, szoval a szenyát is csak azért eröltettem magamba mert szetmegy a hasam. Azt is hozzá akarom tenni hogy napok óta este szinte mindig ég a gyomrom.


Ja es mikor ez az éhség érzet van akkor kicsit hányingerem is van.


Elfogok majd menni orvoshoz mindenféle képpen ha ez pár napon belül nem múlik el. Arra is gondoltam biztos a megfáás miatt még nem jött helyre a gyomrom.



nov. 20. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy azert mert ugye mikor beteg voltál nem ettél ,es a szervezeted lehet kiurult kicsit!
nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:

" ugy éreztem már tele vagyok, erre rá 1 órára megint olyan éhes lettem hogy borzalom."

Sürgősen szerezz be egy otthoni vércukormérőt. (Filléres cucc.)

nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én is cukorbetegségre gondoltam. Kiderült hogy terhes vagyok:) Ezért van ez a folytonos éhség, közben undorodom a kajátol es hányinger.
nov. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!